KONST / Litografier / Färglitografi 14342052
nr 1434 2052
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 51/260, daterad 70. Färglitografi, bildmått: 37x50cm, yttermått inklusive ram: 48x61cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:29:13
29/11 18:07:07
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas